SK Putrajaya Presint 18(1) Johan Keseluruhan MSSWP Putrajaya (Rendah) 2019

SK Putrajaya Presint 18(1) berjaya menjadi juara keseluruhan di MSSWP Putrajaya (Rendah) 2019. Mereka diberi saingan sengit oleh SK Putrajaya Precint 16(2) yang sebelum ini merupakan juara keseluruhan untuk edisi lepas.

Dalam kategori U12L, Muhammad Hariz Fikri dari SKPP 18.1 menjadi johan dengan 6.5 mata di hadapan Muhammad Irfan Danial yang juga dari sekolah yang sama. Rosham Danial Haziq dari SKPP 8(1) menduduki tempat ke-3 dengan 6 mata. Dari segi markah berkumpulan untuk kategori ini, SKPP 18.1 menjadi johan di hadapan SKPP 11.1 dan SKPP 16.2.

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
15MUHAMMAD HARIZ FIKRI BIN MOHD FAMAS11496,50,034,531,75
22MUHAMMAD IRFAN DANIAL BIN MOHD NMAS13516,00,030,524,00
33ROSHAM DANIAL HAZIQ BIN YUSMAIYAMAS13085,50,033,524,75
44MUHAMMAD HAZIQ FIKRI BIN MOHD FAMAS12675,50,033,524,50
51MUHAMMAD HAZIQ BIN KHALEKMAS14245,50,031,523,25
68MUHAMMAD IRZAM DANIAL BIN MOHD NMAS10895,50,028,020,75
77LUCAS OH LI JYEMAS11365,00,033,021,25
872SYED MU’AZ BIN SYED ZULFIDAMAS05,00,030,520,00
941MUHAMMAD AMIRUL HAFIQ BIN EGMALMAS05,00,030,519,50
1057MUHAMMAD MUAZ BIN MOHD ZUHRIMAS05,00,028,518,00
Top 10 U12L

Dalam kategori U12P pula, Nur Alya Batrisyia Armizi dengan 6.5 mata menjadi johan di hadapan Kaseh Irsya Dania Mohd Nurul Izani dan Nur Irdyna Diyanah yang memperoleh 6 mata dari 7 pusingan. Johan dan naib johan ke-dua duanya dari SKPP 18.1 manakala Irdyna Diyanah adalah dari SKPP 16.2 . Dari segi kedudukan berpasukan dalam kategori ini, SKPP 18.1 menjadi johan di hadapan SKPP 16.2 dan SKPP 11.1 .

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
12NUR ALYA BATRISYIA ARMIZIMAS13186,50,030,027,00
23KASEH IRSYA DANIA MOHD NURUL IZAMAS11816,00,032,025,50
343NUR IRDYNA DIYANAH BINTI YUSRI HMAS06,00,031,525,50
418FASHA QAISARA BINTI HAIRULMAS05,50,033,525,00
532NUR AINA NABILA BINTI AB HADIMAS05,50,033,024,00
624KRISHANAWI A/P KESAVANMAS05,00,032,021,50
759QISTINA ERISYA BINTI MOHD KHAIZAMAS05,00,030,521,00
837NUR ATIFA BINTI ABDULLAHMAS05,00,030,019,50
948NURIN NASRIN BINTI KHAIRUL ANUARMAS05,00,029,019,75
1049NURSAFIYYA ARISSA KHAIRUL AZNIMAS05,00,028,017,50
Top 10 U12P

Berikut adalah ranking kedudukan berkumpulan untuk semua kategori

U12L Berkumpulan

1SKPP 18(1)28,50,0151,0117,50115,5
1MUHAMMAD HARIZ FIKRI BIN MOHD FA,6,50,034,531,7526,5
2MUHAMMAD IRFAN DANIAL BIN MOHD N,6,00,030,524,0024,0
3MUHAMMAD HAZIQ FIKRI BIN MOHD FA,5,50,033,524,5025,5
4MUHAMMAD IRZAM DANIAL BIN MOHD N,5,50,028,020,7520,5
5PUTERA AMSYAR NUFAEL BIN ABDULLA,5,00,024,516,5019,0
2SKPP 11(1)24,50,0133,080,7594,0
1CHRISTOPHER XAVIER JOSEPH,5,00,027,516,5020,5
2ARMI ZARIFFI IMRAN BIN ARMI HAZR,5,00,027,016,5019,0
3MUHAMMAD DANISH ARJUNA BIN MOHD ,5,00,025,516,0018,0
4WAN AHMAD HATIM BIN WAN AHMAD HA,5,00,022,513,5017,0
5FADLI IRSYAD BIN MOHD FAZLI,4,50,030,518,2519,5
3SKPP 16(2)23,50,0154,595,25103,5
1MUHAMMAD HAZIQ BIN KHALEK,5,50,031,523,2523,5
2SYED MU’AZ BIN SYED ZULFIDA,5,00,030,520,0022,0
3MUHAMMAD AMIRUL HAFIQ BIN EGMAL,5,00,030,519,5020,0
4AL-HAFIZ BIN ALFIAN,4,00,032,017,5020,0
5GHAZI BIN AMIR FAIZI,4,00,030,015,0018,0


U12P Berkumpulan

1SKPP 18(1)27,00,0146,5105,25112,0
1NUR ALYA BATRISYIA ARMIZI ,6,50,030,027,0026,0
2KASEH IRSYA DANIA MOHD NURUL IZA,6,00,032,025,5026,0
3NURSAFIYYA ARISSA KHAIRUL AZNI ,5,00,028,017,5017,0
4SHARIFAH KHADIJAH SYED ABU BAKAR,5,00,027,518,5022,0
5NUR DAMIA EL-ZAARA RASHIDI ,4,50,029,016,7521,0
2SKPP 16(2)26,50,0157,5112,50111,0
1NUR IRDYNA DIYANAH BINTI YUSRI H,6,00,031,525,5025,5
2FASHA QAISARA BINTI HAIRUL,5,50,033,525,0022,5
3KRISHANAWI A/P KESAVAN,5,00,032,021,5021,0
4QISTINA ERISYA BINTI MOHD KHAIZA,5,00,030,521,0021,0
5NUR ATIFA BINTI ABDULLAH,5,00,030,019,5021,0
3SKPP 11(1)21,50,0136,569,5086,5
1NUR AINA NABILA BINTI AB HADI,5,50,033,024,0021,5
2NURUL HAREESA HAWA BINTI MOHD HA,4,00,028,512,5020,0
3NUR WARDAH NADHIRAH BINTI SHAMSU,4,00,027,512,5017,0
4ADLYN ILYANA BINTI ADNAN,4,00,027,012,0015,0
5PUTERI DANIA ARIANNA BINTI MOHD ,4,00,020,58,5013,0



U10L Berkumpulan

1SKPP 11(1)26,50,0145,5104,00108,5
1MUHAMMAD IMAN LUTFI BIN MOHAMAD ,6,50,033,030,2525,0
2FAUZAN AL-HAKIM BIN MUHAMMAD RIZ,5,50,033,024,0025,5
3MUHAMMAD NORHAZIQ IMAN BIN MOHD ,5,50,023,517,7520,0
4NIK AFEEF ZHARFAN BIN NIK AIZAN,4,50,029,017,2518,5
5MUHAMMAD ZARIF BIN MOHD ZAID,4,50,027,014,7519,5
2SKPP 18(1)25,00,0144,596,25102,5
1UMAR QAYYIM ARRAZI B. MOHD DZULK,5,50,032,024,5020,5
2EMRAAN EUSOFFE MOHD RIZAL,5,00,032,020,5023,0
3MUHD ADAM MUHD AMMIR ,5,00,028,519,5021,0
4WAN ADAM ASRAF WAN SABRI,5,00,024,516,0019,0
5IMAD AQEEL MOHD RIDHUAN,4,50,027,515,7519,0
3SKPP 16(2)23,51,0150,591,50108,0
1DANISH ZAKWAN BIN FAHIMI,6,01,035,028,5026,0
2ABDUL QAYYUM MUKHLISH BIN MOHAMA,5,00,029,519,2522,0
3MUHAMMAD SYAFIZAM AFHAM BIN MOHD,4,50,027,514,2522,0
4MUHAMMAD QAYYIM ARRIFAAI’E BIN M,4,00,029,515,5019,0
5AMMAR RAYYAN BIN YUSRY,4,00,029,014,0019,0

U10P Berkumpulan

1SKPP 18(1)24,50,0143,591,2592,5
1RANIA HANNAN SHARIBUDIN,6,00,032,525,5026,0
2NURBATRISYIA BT. BURHAN ,5,00,033,022,0020,0
3LEENA ERRYNA BT. MOHD FAIZUIN,5,00,026,015,5018,0
4UFAIRAH DHIA HANA BT. HALIMI ,4,50,023,512,7513,5
5NUR AINUL MARDHIAH BT. MD YUSRIN,4,00,028,515,5015,0
2SKPP 16(2)24,00,0140,586,5099,0
1SHARIFAH MUNAWWARAH BINTI SYED Z,7,00,033,033,0028,0
2ATHIRAH HANI BINTI MOHD ERLY,5,00,025,517,5019,0
3NURUL ALYA BATRISYA BINTI ABDUL ,4,00,029,513,5020,0
4AMNA HUDA ADNIN BINTI MOHD NADMI,4,00,026,512,5017,0
5MAIZATUL AMIRA BINTI MOHAMAD FAR,4,00,026,010,0015,0
3SKPP 11(1)19,50,0133,060,7588,0
1NAURA AUNI NASUHA BINTI MOHD ASR,5,00,030,018,0024,0
2ISZAHRA BALQIS BINTI ARMI HAZRI,4,50,025,513,7519,0
3ADREANA AMMAMEEN BINTI MOHD SHAF,4,00,029,514,0019,0
4WAN QYRA BATRISYIA BINTI WAN QUO,3,00,025,08,0012,0
5NUR ALIS NABILA BINTI ABD RAHMAN,3,00,023,07,0014,0


U8L berkumpulan

1SKPP 16(2)23,00,0148,586,2598,0
1RAYYAN AR ZHAFRAN BIN AZFARIZAL,5,00,030,520,0022,0
2RAYYAN AKRAM BIN REDZUAN,5,00,030,019,5020,0
3FIRAS HADI BIN MOHD ERLY,5,00,029,518,2522,0
4AHMAD FAIQ IRFAN BIN AHMAD SYAMM,4,00,030,015,5016,0
5AHMAD IBRAHIM BIN FAIRUL ADILLA,4,00,028,513,0018,0
2SKPP 11(1)22,00,0138,083,0092,5
1MUHAMMAD IMAN FATHI BIN MOHAMAD ,6,50,029,027,0026,0
2MOHAMMAD IZZ AIZAT BIN MOHAMMAD ,5,50,033,024,5024,5
3MUHAMMAD ‘ABID HAZIQ BIN MOHD HA,4,00,024,511,5016,0
4AL RAYYAN FITRI BIN ZAINAL FITRI,3,00,027,011,0014,0
5MUHAMMAD RAYYAN HARITH BIN MOHD ,3,00,024,59,0012,0
3SKPP 18(1)17,50,0121,551,0075,5
1MUHD QHALEEF FERDHAUS B. ROSIDI ,5,00,031,019,7520,5
2MIRZA AIMAN B. MOHD SHAFIQ ,3,50,025,010,0015,0
3MUHD FATHURRAHMAN RISHAM ISMARA ,3,50,017,56,7512,5
4AFEEQ JUFRY MOHD JAZMAN ,3,00,027,08,5015,0
5MUHD AMMAR KHALEEF MOHD AZHAR ,2,50,021,06,0012,5


U8P berkumpulan

1SKPP 16(2)23,00,0140,078,5099,0
1QISTINI BINTI MOHD FAUZI,5,00,033,521,0022,0
2NUR ARIANNA MARISSA BINTI MOHD H,5,00,028,517,5023,0
3NUR NATASHA HANI BINTI HAIRUL AM,4,50,026,514,2519,0
4HANA AQEELA BINTI HAZIM,4,50,024,513,2516,0
5QAIREEN NUR IMAN BINTI NOOR AZHA,4,00,027,012,5019,0
2SKPP 18(1)22,50,0125,081,7587,5
1NUR ALYA NAJIHAH ARMIZI,6,50,032,029,5026,0
2NUR QISYA QAISARA MOHD BAKHTIR,6,00,031,026,0022,5
3MARISSA ZARA BT. ZAINAL,4,00,023,511,5015,0
4ALISYA QAIREEN BT. MOHAMAD AZHAR,3,00,021,57,7512,5
5NURIN BATRISYIA AMNI BT. MOHD HA,3,00,017,07,0011,5
3SKPP 14(1)16,00,0104,553,7563,0
1SYAKIRAH FARISYA BINTI MOHD FARI,5,00,030,518,0020,0
2IRDINA SOFEA BINTI MOHD SHIHABUD,4,00,026,513,7515,5
3ALIA ZAHRA BINTI ABD LATIF,3,50,027,511,7516,5
4NUR DHIYA ARISSA BINTI MOHAMMAD ,3,50,020,010,2511,0


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *